بیمه شخص ثالث بیمه پارسیان

استعلام و محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث بیمه پارسیان با پرداخت و تمدید آنلاین

بیمه شخص ثالث بیمه پارسیان یکی از بهترین و کاربردی‌ترین بیمه‌های شخص ثالث در ایران است. در سامانه آیتول در کمتر از 3 دقیقه می‌توانید بیمه‌نامه خود را خریداری کرده یا نسبت به تمدید بیمه‌نامه اقدام کنید. از مهمترین مزایای آیتول، صدور فوری بیمه نامه الکترونیکی پس از پرداخت حق بیمه است. باتوجه به قوانین بیمه مرکزی و پلیس راهور کشور، برای استفاده از بیمه‌نامه و انجام امورات اداری و قانونی هیچ نیازی به ارائه بیمه نامه فیزیکی نیست. تنها با داشتن کد یکتا می‌توانید برای استفاده از بیمه‌نامه و دریافت خسارت به یکی از شعب بیمه پارسیان در سراسر کشور مراجعه کنید. برای شروع و استعلام بیمه پارسیان اطلاعات خود را وارد کنید.

تمدید و خرید بیمه شخص ثالث بیمه پارسیان

بیمه پارسیان
لطفا شماره پلاک خود را وارد نمایید.

کد یکتا ندارید؟

بیمه شخص ثالث بیمه پارسیان

بیمه شخص ثالث بیمه پارسیان یکی از بهترین بیمه‌های شخص ثالث در ایران است. امکان استعلام، خرید و یا تمدید بیمه‌نامه پارسیان در سامانه آنلاین آیتول فراهم آمده تا شما کاربران عزیز بتوانید در کمتر از 3 دقیقه و بدون پر کردن فرم‌های طولانی، بیمه شخص ثالث خود را تهیه کنید.
بلافاصله پس از پرداخت حق بیمه، بیمه‌نامه الکترونیکی برای شما پیامک خواهد شد. طبق قوانین بیمه مرکزی و پلیس راهور، هیچ‌گونه نیازی به نسخه فیزیکی بیمه‌نامه نیست. برای استفاده از بیمه‌نامه و دریافت خسارت از بیمه پارسیان تنها با در دست داشتن کدیکتا می‌توانید نسبت به انجام امورات اداری و قانونی خود اقدام کنید. برای شروع کافیست اطلاعات اتومبیل خود را در بخش‌های تعیین‌شده وارد کرده تا مبلغ نهایی بیمه شخص ثالث خود را مشاهده و پرداخت کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

سرعت در صدور

خرید سریع و آسان

پرداخت امن و مطمئن